Zednické práce

Provádíme vyzdívání obvodového i vnitřního skeletu. Obvodové a příčkové stěny stavíme z klasických cihel či tvárnic. Často dodáváme také zdění plotu či opěrných zdí. V rámci rekonstrukce interiéru poskytujeme ruční omítání stěn i stropů, vnitřní obklady a další zednické práce.

Betonářské práce

Dodáváme kompletní betonování základových desek od zaměření přes zajištění dodávek betonu až po finální práce a kontrolu. Dále provádíme zejména betonování opěrných zdí, plotových sloupků, obrubníků či palisád. Zajišťujeme také betonáž či nivelaci podlah.

Dlažby, brány a ploty

Provádíme pokládku různých typů zámkové dlažby od přípravy až po konečné terénní úpravy. U stavby plotů využíváme 3D panely s podhrabovými deskami ale také klasické pletivo a to ve variabilních povrchových úpravách. Vyrábíme a montujeme také vjezdové brány a branky včetně elektropohonu, svářečských a zámečnických prací.

Dokončovací práce

Realizujeme kompletní rekonstrukce vnitřních prostor, které představují především stavbu sádrokartonových příček, omítání a malování, pokládku různých typů podlahových krytin, obkladačské práce a truhlářské práce.