Rekonstrukce bytu na klíč

Rekonstrukce bytu na klíč šetří především váš čas. Na začátku nám pouze sdělíte své požadavky a představy. Celá rekonstrukce poté probíhá v naší režii.

Odpadá vám tak čas s hledáním jednotlivých řemeslníků, organizací práce, návaznosti stavebních etap, stejně tak jako řešení případných potíží. Během samotné realizace samozřejmě můžete celý proces kontrolovat a další ušetřený čas věnovat jinde.

Průběh rekonstrukce bytu

První fáze představuje zaměření projektu a přetvoření vašich představ do konkrétních plánů. Na základě nich je stanovena časová a finanční náročnost projektu, která může být ve více variantách i cenových hladinách v závislosti na rozsahu práce a použitých materiálů.

Druhá fáze začíná přípravou stavby. Tato činnost představuje demontáž, vyklizení a odvoz suti. U starých bytových jednotek se bourá a likviduje staré umakartové jádro. Prováděno je rovnání povrchů, broušení stěn, vyrovnání podlahy betonováním či nivelací a příprava rozvodů elektřiny, vody a plynu.

Třetí fáze představuje především zednické a sádrokartonářské práce. V případě, že bylo bouráno jádro je vyzděno nové, dle typu projektu mohou být přidány nové stěny, sádrokartonové příčky či podhledy. Součástí je také kompletní omítání stropů a stěn.

Čtvrtá fáze je dokončovací. Obsahuje pokládku podlahové krytiny (plovoucí, vinylové, PVC...), malování stěn a stropů nebo jejich tapetování. V koupelně a toaletách jsou prováděny obkladačské práce a instalována nová sanita. Truhlářskou práci představuje výroba a montáž nové kuchyňské linky, dále šatních skříní či jiného nábytku.

Po kontrole a odsouhlasení díla vám již vrátíme klíče od vašeho bytu v novém kabátě.